Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız öncelikle 8 kişilik bir ekip ile ( usta başı, marangoz, tesisatçı, elektrikçi, eşya dizayncı , 3 taşıyıcı ) orta boy araç aracılığıyla en ince detayına kadar ambalajlanması ile hazırlanır . Özellikle mutfak eşyalarınız a kalite olan beyaz saman kağıtlarımızla sarılır özel kutularımıza yerleştirilir. Araç kapıya yanaşılacak en yakın mesafeye kadar yanaşır ve profesyonel personel aracılığıyla eşyalar araca yüklenilmeye başlar. Sökülecek eşyalar ( dolap , avize , beyaz eşyalar , vb.. ) marangozumuz tarafından sökülür diğer tarafta kurulacak şekilde ayarlanır . Eroğlu  nakliyat Araçta eşyaların hasar görmemesi şartı ile dizayn edilir. Bu işlemler uygulandıktan sonra araç diğer tarafa doğru yola çıkar. Diğer tarafta da aynı şekilde araç kapıya yanaşılacak en yakın mesafeye kadar yanaşır. Eşyaların boşaltılmasıyla işlem başlar marangozumuz tarafından dolaplar kurulur tesisatçımız tarafından beyaz eşyalar takılır ve elektrikçimiz tarafından avizeler takılarak taşıma işlemimiz biter.

Etiler Evden Eve Nakliyat Taşıma Fiyatı

Öncelikle taşınmak için bir firmaya başvurmanız gerekir. Bu firma ile güveni sağlamak için eşya durumu, kat durumu, aracın kapıya yanaşma mesafesi olduğu gibi aktarılır. Monte edilecek eşya sayısına göre fiyat değişir. Bütün bilgiler aktarıldıktan sonra fiyat alınır, gün belirlenir ve taşıma işlemi gerçekleşir.

Etiler Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşımada ise eşyalarınız bir vinç yardımı ile taşınır Etiler evden eve nakliyat  daha pratiktir ama zorlukları vardır. Asansörün kurulacağı yerin müsait olması, hava şartlarının iyi olduğu veya engelleyici bir durum olmadığı sureti ile asansör kurulur. Asansörü kuracak moderatör arkadaşımız asansörü aracın duracağı yere göre ayarlar ve asansör kurulur. Eşyalar 1 saat içinde araca yüklenir ve 3 kişi aracılığıyla araca yerleştirilir. Diğer tarafta ise alan müsaitse orada da asansör kurulur ve hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Etiler Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehir içi taşınmada olduğu gibi başlar her şey ama burada eşyalar yol gideceği için daha hassas ambalajlanır ve araca yerleştirilir. Araç alınacak eşyaya özel yola çıkarılır. Eşyaların yol alacağı mesafeye göre fiyat değişiklik gösterebilir. Eşyalar araca yerleştirildikten sonra 2 veya 3 iş günü içinde teslim edilir. Eşyalar alınıdığı gibi aynen yerleştirilip kurulumu sağlanır.

Etiler Eşya Depolama

Eşya depolama ise eşyalarınızın bir süre karşılığı ile depolarımıza yerleşme olayıdır. Depolarımız kapalı ve havalandırmalı bölüm bölüm ayrılmış yerlerdedir. Bu bölümde eşyalarınız 2 veya 3 kat a kalite ambalaj malzemesi ile ambalajlanır ve depoya düzenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyaların kalacağı süreye göre fiyatlar değişiklik gösterir. Eşyaların süresi dolduğu taktirde aynen alındığı gibi yerleştirilip kurulumu sağlanır.