Profesyonel hizmet ve tecrübeyi kendi bünyesinde birleştiren Eroğlu taşımacılık ile artık evden eve nakliyat endişe sebebi olmaktan çıkıyor. Pek çok kişinin gözünde büyüyen ev taşıma dönemi firmamızın uzman ekibi sayesinde kısa sürede tamamlanarak size hiçbir iş bırakmadan sonlandırılmaktadır.

Eroğlu evden eve nakliyat hizmetlerimiz çok geniş içeriklere sahip olup sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Gerek şehir içi evden eve nakliyat gerekse de şehirler arası ev taşıma olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile tanışmaya hazır mısınız?

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

İstanbul içi gerçekleştirdiğimiz şehir içi evden eve nakliyat da yılların deneyimini sizlere en ucuz fiyatlar ile sunuyoruz. Hem bütçenizi hem de eşyalarınızı koruyan hizmet anlayışımız ile elde ettiğimiz müşteri memnuniyetimiz ise en büyük referansımız olmaktadır.

Eğitimli ve deneyimli ekibimiz çok kısa süre içerisinde eşyalarınızı paketleyerek araca taşıma işlemi yaparken mobilya ustamız da demonte hizmeti sağlamaktadır. Her bir eşyanız özenle sarılarak taşınır ve hasarsız bir evden eve nakliyat hizmeti sizlere sunulur.

Sigortalı taşımacılık kapsamında firmamız taşıma esnasında nakliyat sigortası yapmaktadır. Sigorta poliçesi bedelince tüm eşyalarınız beklenmeyen kayıplara karşı maddi güvence altına alınır.

İstanbul içi evden eve nakliyat da en çok ihtiyaç duyulan asansörlü taşımacılık firmamız tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmetimizden talep etmeniz halinde faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat çalışmalarımızda sizlerin ihtiyaç duyabileceği büyüklüklerde kapalı kasa araçlarımız bulunmaktadır. İhtiyaç görülmesi durumunda eşyaların araca taşınması asansörlü nakliyat aracı tarafından yapılır.

Uzun yol mesafesini içeren şehirler arası evden eve nakliyat da firmamız eşyaların hasar görmeyecek şekilde paketlenmesine ve araç içine yerleştirilmesine büyük önem vermektedir. Ek olarak yapılan nakliyat sigortası da beklenmeyen kazalara karşı güvence sağlamaktadır.

Eroğlu şehirler arası evden eve nakliyat olarak her hizmetimizin başlangıcında ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta ve anlaşma sağlanması durumunda ise nakliyat sözleşmesi düzenlemektedir. profesyonel hizmet anlayışımız içerisinde müşterimizin haklarını korumak ve en iyi hizmeti almasını sağlamak önceliklerimiz arasındadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Eroğlu taşımacılık olarak sunduğumuz hizmet çeşitliliği sayesinde sizlerin hem şehir içi nakliyat hem de şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınıza çözüm olmak için çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaya ihtiyaç duyuyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ev Taşıma / Evden Eve Nakliyat

Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına, demonte ve yeniden monte edilmesine kadar tüm süreçlerin bir arada sunulduğu ev taşıma hizmetimiz asansörlü ve sigortalı taşımacılık olarak verilir. Eroğlu Nakliyat güvencesi ile gerçekleştirilecek olan evden eve nakliyat hizmetimiz hem şehir içi hem de şehirler arası olabilmektedir.

Eroğlu taşımacılık olarak ev taşıma hizmetimiz ücretsiz ekspertiz ile başlamakta ve bu doğrultuda size uygun fiyatlar sunulmaktadır. Taşınma sürecinde ekibimizin gerek paketleme gerek taşıma esnasında gösterdiği azami dikkat ile eşyalarınız araca yüklenerek yeni adresinize yola çıkar. Ev taşıma esnasında firmamız tarafından nakliyat sigortası yapılmaktadır.

Firmamıza telefon numaramız üzerinden ulaştığınızda ekspertiz değerlendirmesi alınacak ve size en ucuz evden eve nakliyat fiyatı sunulacaktır. Kaliteli ve sorunsuz ev taşıma hizmeti için tercihiniz Eroğlu taşımacılık olsun!

Ofis Taşıma

evden eve nakliyat-ofis taşımacılığı
evden eve nakliyat-ofis taşımacılığı

İş dünyasının merkezi olan ofisler için ofis taşıma kategorisinde güncel ve güvenli yöntemlere ihtiyaç duymaktadır. İş dünyasında kullanılan bütün cihazlar ve eşyalar özel yöntemlerle taşınmadığı zaman zarar görür. Bu nedenle işin uzmanı firmalarla ofis taşıma sorunu çözülmelidir.

Deneyimli, tecrübeli ve işin uzmanı olan ofis taşıma elemanlarımız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Taşıma işlemlerinde öncelikle ekspertiz hizmetine ihtiyaç vardır. Bu hizmet, taşınacak eşyaların özelliğinin yanı sıra taşıma işlemi esnasında meydana gelebilecek sorunların çözümünde de önemli rol oynar. Ücretsiz ekspertiz hizmetiyle taşıma işlemimiz seri bir şekilde geçekleşir.

Ücretsiz ofis taşıma ekspertiz hizmeti ile eşyalar yerinde değerlendirilir ve ofis taşıma işlemi esnasında meydana gelebilecek sorunlar tek tek kaleme alınır. Eşyaların boyutuna ve özelliğine göre yük aracı belirlenir. Asansörlü aracın yeri de bu aşamada belirlenir. Ayrıca taşımada sorun teşkil eden ağaç, elektrik teli gibi engeller de ekibimiz tarafından not edilir.

Bahçeli evlerde bahçe kapısı bazı durumlarda eşya geçişini engeller. Apartman kapası, ev içerisindeki kapılar, balkonlar, pencereler ve çatı girişleri eşya taşımada her zaman sorun oluşturur. Aynı problemler ofis taşıma hizmetinde de meydana gelebilmektedir. Bu problemlerin tespiti için şirket elemanlarımız girişleri kontrol etmektedir ve gerekli önlemleri almaktadır.

Ofis eşyası paketleme işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi, ofis taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Kırılabilir eşyalar içi köpüklü kutulara, straforlu kutulara ve kalın kutulara yerleştirilmektedir. Çizilebilir eşyalar ise balonlu naylonlara sarılır ve özel yöntemlerle paketlenir. Bu paketleme işleminde dikkat edilen en önemli konu eşyaların sarsıntıdan etkilenme oranını minimuma düşürmektir.

Eşyalar seri bir şekilde yük aracına yüklenirken, ilk aşamada ağır olan mobilya, dolap ve benzeri eşyaların eşyaları yerleştirilir. Bilgisayar, fotokopi makinesi ve faks gibi kırılabilir eşyalar straforla özel bir şekilde paketlenir ve ofis taşıma yük kamyonunda en güvenli noktalara yerleştirilir.

Asansörlü ofis taşıma hizmetiyle birlikte zaman kaybı ve eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kalkmaktadır. Asansörlü araçlarda yer alan kabin yere paralel hareket eder. Dört yüz kilo kadar taşıma kapasiteli asansörlü araçlar, ağır eşyaların taşınması işleminde oldukça başarılıdır.

Fabrika Taşıma

Pahalı cihazların ve milyonluk makinelerin taşındığı fabrika taşıma sektöründe uzmanlık çok önemli bir konudur. Ekip olarak çok değerli makinelerin taşındığı bu sektörde işin uzmanlarıyla çalışıyoruz. Fabrikalara özel gerçekleştirilen nakliye işleminde pahalı makineler ve cihazlar sigortalanabilir. Bu sigortalama işlemi taşıma işlemi sonuna kadar geçerli bir uygulamadır.

Firmamız, pratik fabrika taşıma işlemi öncesinde fabrikayı gezerek taşıma işlemi için en uygun planı oluşturuyor. Ekibimiz öncelikle makineleri, cihazları ve fabrikanın giriş ve çıkışlarını inceliyor. Bu inceleme işleminin ardından ekibimiz yük aracı için ve diğer makineleri taşıyacak araçlar için yer belirliyor.

Kolay ve etkili fabrika taşıma işleminde ekibimiz yüklemede de aynı titizliği gösteriyor. Özellikle pahalı olan makinelerin yüklenmesi işleminde elemanlarımız gayet titiz bir şekilde hareket ediyor. Paketleme ve yükleme işlemiyle güncel nakliye çözümlerini kısa sürede gerçekleştiren elemanlarımız teslimat konusunda sözleşme şartlarına uygun şekilde hareket ediyor.

Yük aracının arızalanması gibi beklenmedik durumlarda acil eylem planı devreye giriyor. Firmamızın filosunda yer alan diğer yük araçları takviye edilerek arıza yapan aracın yarım bıraktığı fabrika taşıma işlemi gerçekleştiriliyor. Ekip olarak güvenli yöntemler bizim için önemlidir. Nakliye hizmetinin gerektirdiği resmiyeti ekibimiz takip ediyor.

Her türlü fabrika ve benzeri mekan için özel fabrika taşıma seçenekleri sunan şirketimiz özel makinelerin yüklenmesi işleminde özel paketleme yöntemlerini tercih ediyor. Milyonluk dev makinelerin taşınması işleminde kullanılan vinç türü araçlar profesyoneller tarafından kullanılmaktadır. Firmamız nakliye ile ilgili çözümlerde modern araçları tercih ederek hizmet kalitesinin maksimum seviyede olması için çaba sarf etmektedir.

Fuar Taşımacılığı

evden eve nakliyat

Sezonun açılmasıyla birlikte fuar organizasyonları da artamaya başladı ve beraberinde fuar taşımacılığı konusu gündeme geldi. Firmalar güvenilir nakliye hizmetini tercih ederek fuarlara hazırlık yapıyor. Fuar reyonları, dolaplar, afişler ve masalar özel yöntemlerle fuar alanına taşınıyor. Bu hizmette ekibimiz firmaların taşıma işlemi esnasında maddi hasara uğramaması için özel yöntemleri tercih ediyor.

Fuar nakliye hizmetinde profesyonel fuar taşıma ekiplerinin tercih edilmesiyle birlikte firmalar her sezon yeni eşya almaktan kurtuluyor. Amatörce yapılan fuar taşıma işlemleri reyonların ve fuar malzemelerinin zarar görmesine neden oluyor. Fuar organizasyonları için tercih edilen malzemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için profesyonel fuar taşıma ekibimiz 7/24 hizmet veriyor.

Ekibimiz fuar taşıma hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için ilk aşamada eşyaları yerinde inceliyor. İnceleme işleminin ardından fuar organizasyon alanının uzaklığı hesap ediliyor. Fiyatlandırma işleminin gerçekleşmesinin ardından firmamızın deneyimli nakliye ekibi özel paketleme işlemiyle işe başlıyor.

Paketlemede eşyaların genel özellikleri dikkate alınıyor. Kırılabilir eşyalar özel köpüklü kutulara yerleştiriliyor. Çizilebilir ve hasar görme ihtimali olan eşyalar balonlu naylonlara sarılıyor. Yüklemede de aynı titiz yöntemleri tercih eden ekibimiz ağır eşyaları alta, kırılır eşyaları ise üste yerleştiriyor.

Uluslararası veya ulusal fuarlar için gerekli olan fuar taşıma işlemlerinde bizi aramanız ve randevu almanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz kısa sürede dönüş yapıp fuar taşıma işlemi için taşıma programı oluşturuyor.

Taşımada gerektiğinde asansörlü araç kullanılıyor. Özellikle deposu ikinci veya üçüncü katta olan firmalar için asansörlü araçlarımız kolaylıkla eşya indirme işlemi gerçekleştiriyor. Fuar alanına taşınan eşyalar müşterimizin gösterdiği alana indiriliyor. Eşyaların zarar görmeden kolaylıkla taşınması için fuar taşıma ekibimizi aramanız ve randevu almanız yeterlidir.

Eşya Depolama

Eroğlu taşımacılık olarak eşya depolama hizmetimizde bulunmaktadır. Çeşitli sebeplere bağlı olarak ev, işyeri gibi eşyalarınızın kısa ya da uzun süreli depolama ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir ihtiyacınız oluştuğunda firmamızı arayarak eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Eşyalarınızın adresinizden alınarak depolama yapılacak alana getirilmesi firmamızın ekibi tarafından yapılmaktadır. Ev depolama hizmetimizde eşyalarınız 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile korunmakta olup güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eşya depolama fiyatları depolama istediğiniz sürece göre belirlenir. Bu süreç günlüki haftalık aylık ya da yıllık olarak belirlenebilmektedir. Ev depolama hizmetimizden yararlandığınız süre içerisinde dilediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşma imkanı sunulurken yeniden taşıma işlemi de ücreti karşılığında yapılabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları belirlemesi yapılırken taşıma işleminin yapılacağı mesafe ile birlikte eşya miktarı göz önüne alınmaktadır. Ev taşıma da eşya miktarı genel olarak oda sayısı ile ölçülüyor olsa da ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın miktarı daha net belirlenebilmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatı üzerinde artış sağlayan bir diğer unsur ise asansörlü taşımacılık yapılıp yapılmayacağıdır. Asansörlü nakliyat aracı ile verilen bu hizmet ek bir maliyet oluşturuyor olsa da taşıma esnasında eşyalarınızın hasar görmesini engellediği gibi zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat firması arayışınızda göze çarpan fiyat farklılıkları mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Özellikle evden eve nakliyat fiyatları arasındaki bu farklılığın en önemli sebebi firmanın kurumsal olmaması dışında size sunacağı hizmet kalitesinde ki farklılıktır.

Eroğlu taşımacılık olarak bu sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren en iyi kalitede, eksiksiz hizmeti sizlere en ucuz evden eve nakliyat fiyatları ile sunmayı hedefledik. Bu hedefimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde sonuç mutlu ve memnun müşteriler oldu

Sizlerde profesyonel ekibimiz tarafından sunulan evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak ve bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.