UCUZ EŞYA DEPOLAMA

 Ucuz eşya depolama firması sigortalı, marangozlu, ambalajlı hizmet sunmaktadır. Taşınma öncesinde firmamız tarafından gerekli olan koordinasyonlar hazırlanır ve tüm teknik ayrıntılara önem verilerek 7 gün 24 saat evden eve nakliyat hizmeti sağlanır. Dışarıdan bakıldığı zaman evden eve taşımacılık kolaymış gibi görünebilir ancak oldukça zahmetlidir ve profesyonellik gerektirir. Nakliyattan 2 -3 gün önce firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize ücretsiz ekspertiz yönlendirilir. Ekspertiz tarafından ev içerisinde yer alan eşyalar tek tek kontrolden geçirilir.

Deneyimli Personel ve Taşımacılık Ekipmanları

UCUZ EV EŞYASI DEPOLAMA 

firması tarafından belirlenen randevu gününde ev içinde yer alan mobilyalar ve diğer eşyalar sökülür ve ardından paket yapılır. Kırılacak türde olan eşyalar daha özenli bir şekilde paketlenerek nakliye aracımıza taşınır. ucuz eşya depolama Devam eden süreçte ise eşyalarınız talep edilen adrese götürülmek üzere yola çıkar. Nakliye ekibimiz tarafından araç içerisine özenli bir şekilde istiflenen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden gideceği adrese ulaştırılır. Tüm nakliye araçlarımız son model, kapalı ve çelik araçlardır.  Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta araç ve ekip başında 4 kişilik ekibimiz ile sizlere profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

EV DEPOLAMA

  firması profesyonel ekip ile asansörlü nakliyat hizmeti sunuyor. Firmamıza ait olan asansörlü nakliye araçları 29 metre yüksekliğe kadar ulaşmaktadır. Asansörlü nakliye araçlarımız ile eşyalarınızın zarar görme olasılığı en aza iner. Eşya asansörümüz ile sizi bina içi taşıma problemlerinden kurtarıyoruz. Yük taşıma asansörlerimiz ile eşyaların alınacağı noktadan direkt olarak kamyon ya da kapalı kasa nakliye araçlarımızın içerisine taşınacağı için nakliye süreci kısalmış olur.

Ucuz Ofis Depolama

Eşya depolama firması ofis taşımacılığı ile en çok tercih edilen nakliye firması olmuştur. Ofis taşımacılığı firmamız tarafından hem şehir içi hem de şehirlerarası olarak gerçekleştirilir. Ofis taşıma hizmetinde de ev taşımada olduğu gibi öncelik olarak ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılır. Ofis eşyalarınızın nasıl taşınacağı, ne şekilde ambalaj yapılacağı, kaç kişilik nakliye ekibi gerekeceği gibi detaylar ekspertiz tarafından belirlenir. Gerekirse asansörlü taşıma sistemi kullanılır. Ofis eşyalarınız, taşınma tarihinde tam zamanında istediğiniz yere güvenle taşınır.

 

 firması olarak alanında uzman ekibimiz ve donanımlı eşya depolama alanlarımız ile sizlere nitelikli depolama hizmeti sunuyoruz. Eşya depolama hizmeti son yılların en çok tercih edilen hizmetleri arasında yer alıyor. Depolanması gereken eşyalarınız için bu konuda tecrübe sahibi ve güvenilir bir firma ile anlaşma yapılmasının önemi büyüktür.  Gerek ev gerekse de ofis eşyalarınızın depolanması hususunda büyük bir özen gösteren firmamız sizin için uygun olan bir tarihte adresinize ücretsiz ekspertiz göndererek eşyalarınızla ilgili gerekli detayları analiz eder.

 

Sık Sorulan Sorular

  • Eşya depolama hizmetlerinde güvenlik varmıdır?

Firmamız tarafından depolanan eşyalarınız güvence ve koruma altındadır. Depolama süreci boyunca eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemek amacı ile depo alanlarımız alarm ve güvenlik kamerası ile donatılmıştır.

  • Ne kadar süre ile depolama alanını kullanabilirim?

Depolama alanlarımızı haftalık, aylık ya da yıllık olarak tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere en uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile eşya depolama hizmeti sunuyor.

  • Kaç kişi ile taşıma yapıyorsunuz?

Taşınacak olan eşyaların miktarına ve türüne bağlı olarak kullanılacak olan ekipman belirlenir. Ayrıca kaç kişilik nakliye ekibi gerekeceği de ekspertiz incelemesinin ardından belli olur.

Nakliyat firmamıza bir telefon ile ulaşarak sunmuş olduğumuz eşya depolama ve diğer nakliye hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve bizden hizmet almak için randevu oluşturabilirsiniz.