Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat da güvenilir firma seçimi büyük önem taşır. Uzun mesafe gerektiren şehirler arası evden eve nakliyat sürecinde firmanın tecrübeli ve profesyonel olması gerekmektedir. Eroğlu nakliyat olarak tecrübemizi dinamik ekibimiz ile birleştirdik ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Gerek ev taşıma, fabrika taşıma ya da ofis taşıma gibi süreçler pek çok kişinin gözünde dağlar gibi büyümektedir. Oysa ki tüm bu süreci işinde uzman, geniş araç filosu ve deneyimli ekibi ile size hizmet vermeye hazır evden eve nakliyat firmasına vermek en ideali olacaktır.

Eroğlu evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin her bir iline şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul şehir içi ev taşıma hizmetimiz dışında sunduğumuz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz ile de farkımız ortaya koymaktayız.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat da Hizmet Kalitesi

Öncelikli olarak şehirler arası evden eve nakliyat için neden Eroğlu Nakliyat, sorunuzu yanıtlamak istiyoruz. Elbette ki bu sorunun yanıtını verirken sizlere sunacağımız profesyonel hizmetlerimizi de detaylandırmış olacağız.

Eroğlu nakliyat olarak sektörel tecrübemiz ile ekibimizi düzenli olarak geliştirmekte ve sektörümüze yönelik son teknolojileri yakından takip etmekteyiz. Bu nedenle işimizde her zaman profesyoneliz ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Eroğlu taşımacılık firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz oldukça kapsamlı bir hizmeti bir arada sunarken sizin de bütçenizi zorlamayacak şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Peki, şehirler arası ev taşıma süreci nasıl işliyor?

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz

Sizlere vereceğimiz şehirler arası nakliyat hizmetimizin ilk adımı ekspertiz hizmetimiz olmaktadır. Bu hizmet tamamen ücretsiz olarak sunulur. Firmamıza ulaşan şehirler arası evden eve nakliyat taleplerinde firmamız en yakın ve size en uygun zaman için randevu alacaktır.

Taşınılacak adreste yapılan bu görüşmenin amacı taşınacak olan eşyaların hem miktar olarak hem de nitelik olarak görülmesidir. Ekspertizimiz kutulanacak eşyalarınızın, beyaz eşya ve mobilyalarınızın detaylarını ekspertiz raporuna not alacaktır.

Taşınma işleminin yapılacağı alanında keşfi yapılır. Taşınma için apartmanların ve kapı girişlerinin uygunluğu kontrol edilir. Yüksek katlar için verilen asansörlü nakliyat hizmeti merdiven ya da girişlerin eşya taşımaya müsait olmaması durumunda da tercih edilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyat Teklifi Sunulması ve Nakliyat Sözleşmesi

Firmamız yapılan ekspertiz ziyareti neticesinde size şehirler arası nakliyat fiyatları sunabilmektedir. Bu rapor üzerinde yer alan veriler baz alınır ve bir fiyat çıkartılır. Fiyat teklifimizin hazırlanması ile sizin onayınıza sunulur. Anlaşma sağlanması halinde taşınma için gün ve saat belirlenerek nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır.

Çift taraflı hem sizin hem de Eroğlu nakliyat olarak firmamızın imzaladığı bu nakliyat sözleşmesi, verilecek hizmetleri ve karşılığında ödenecek bedelleri içermektedir. Bu sebeple her iki tarafında haklarını koruma özelliğine sahip bir sözleşme olarak geçerlidir.

Asansörlü Nakliyat Aracının Kurulumu

Anlaşma sağlanan taşınma günü nakliyat aracımız, asansörümüz ve ekibimiz saatinde adresinize ulaşarak hizmete başlamaya hazır olacaklardır. Eroğlu nakliyat ekibimiz tarafından en uygun noktadan hizmet içerisinde yer alıyor ise asansör kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Asansörlü nakliyat için gelen aracımız hedef nokta olarak taşımaya en uygun balkon ya da pencereye kurulur. Bu husus genellikle ekspertiz raporu ile belirleniyor olup son dakika beklenen dışında bir gelişme olması halinde işinde uzman ekibimiz taşıma noktası değiştirebilmektedirler.

Eşyaların Ambalaj Malzemeleri ile Paketlenmesi

Şehirler Arası Nakliyat

Tüm eşyalarınızın paketlemesini Eroğlu nakliyat ekibi gerçekleştirecektir. Son teknolojiye uygun ambalaj malzemeleri kullanımı dışında dayanıklı taşıma kolileri kullanmaktayız. Sizlerin eşyalarınızı paketlemeniz halinde bu eşyalar üzerinde oluşacak hasarlardan firmamız mesul olmayacaktır.

Şehirler arası nakliyat sürecinde eşyalarınızın güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınmasını amaçlıyorsanız paketleme işini uzman ekibimize bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Ekibimiz özenli ve seri bir şekilde eşyalarınızı paketleyerek araca yüklenmesini sağlayacaklardır.

Monte ve Demonte Hizmetimiz Vardır

Şehirler arası nakliyat da en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri de monte ve demonte hizmeti olmaktadır. Büyük mobilyaların hasar almadan taşınması imkansız olduğu için demonte edilmesi zorunlu olmaktadır.

Mobilyaların sökülerek yeni adresinde yeniden kurulumu sürecinde ekibimizde bulunan mobilya ustası görev alacaktır. Mobilya ustamız tüm mobilyalarınızın demonte işlemini yaparken ortaya çıkan her bir parçanın numaralandırılmasını ve ambalajlanmasını da yapacaktır.

Tüm Eşyalarınızın Araca yüklenmesi

Paketlenen ve taşınmaya hazır hale gelen tüm eşyalarınız ekibimiz tarafından taşınarak araca yerleştirilmektedir. Şayet asansörlü taşımacılık yapılıyorsa eşyaların kattan indirilmesinde asansör kullanılmakta ve bu süreç oldukça kısalmaktadır.

Eroğlu nakliyat sürücülerimiz SRC ve psikoteknik belgeli olarak görev almaktadır. Araçlarımızın bakımları ise düzenli olarak yapılır. Ekibimiz eşyalarınızın araç içerisinde yerleştirilmesinde deneyimlidir. Düzenli yapılan yerleştirme ile uzun mesafeli şehirler arası nakliyat da dahi devrilme, kırılma olmamaktadır.

Nakliyat Sigortası İle Eşyalarınız Artık Güvende

Tecrübeli ve alanında en iyi ekip ile çalışıyor olmamıza rağmen şehirler arası nakliyat esnasında beklenmeyen kazalar, kayıplar ya da hasarlar oluşabilmektedir. Bu açıdan ortaya çıkabilecek maddi kayıpları telafi edebilmek adına şehirler arası evden eve nakliyat için mutlaka nakliyat sigortası yapılması taraftarıyız.

Nakliyat sigortasının hazırlanması eşyaların araca yüklenerek yola çıkmadan önceki süreçte yapılmaktadır. Sigorta poliçe bedelinin belirlenmesi ise size sunduğumuz ekspertiz hizmetinde belirlenen eşya bedeline uygun olarak yapılır. Şehirler arası nakliyat sürecinde ortaya bir maddi hasar çıkması durumunda kaybını sigorta kapsamında telafi edilecektir.

Eşyalarınızın Yeni Adresinize Taşınması

Nakliyat aracımız yeni adresinize ulaştığında tüm eşyalarınızın evinize taşınması yine ekibimiz tarafından yapılacaktır. Yüksek kat olması durumunda yine asansör kurulumu yapılır ve eşyalarınızın taşınma işlemi başlatılır.

Mobilya ustamız demonte edilen her bir mobilya parçasını birleştirerek yeniden monte etmektedir. Tüm eşyalarınızın ve mobilyalarınızın yerlerine konulmasının ardından Eroğlu nakliyat’In sunduğu İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti son bulacaktır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimiz içerisinde tüm şehirlere yönelik ev taşıma, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı hizmetleri yer almaktadır. İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat firması arayışlarında hızlı ve güvenli çözümler üreten firmamız aynı özeni İstanbul Ankara evden eve nakliyat içinde sağlamaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz İstanbul’dan tüm illere yönelik olabildiği gibi diğer illerden İstanbula şehirler arası nakliyat olarak da gerçekleşebilmektedir.Eroğlu nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede çözümlemek ve memnun müşteri olarak ayrılmalarını sağlamak en temel amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Eroğlu Nakliyat olarak sunduğumuz şehirler arası nakliyat bölgelerimiz;

  • İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat, İstanbul Aydın ve diğer Ege bölgesi şehirlerine yönelik verilebilmektedir. Aynı şekilde bu hizmetimiz Ege bölgesi evende eve nakliyat hizmeti içerisinde İstanbul ev taşıma olarak da gerçekleştirilir.
  • İstanbul Edirne şehirler arası nakliyat dışında Tekirdağ evden eve nakliyat, Kocaeli ve diğer Marmara bölgesi illerine doğru yapılmaktadır. İstanbul şehir içi nakliyat dışında çevre il ve ilçelere ev taşıma, ofis taşıma ve fabrika taşıma hizmeti haricinde eşya depolama hizmetimizde bulunur.
  • İstanbul Ankara evden eve nakliyat en çok tercih edilen olsa da İstanbul Eskişehir ev taşıma ve diğer İç Anadolu bölgesi şehirleri rut bölgemiz içerisinde yer almaktadır.
  • İstanbul’dan Antalya’ya ev taşıma sürecinizde profesyonel hizmet sağlayan firmamız Mersin, Adana ve diğer Akdeniz bölgesi illerine evden eve nakliyat hizmeti vermektedir
  • İstanbul Trabzon şehirler arası nakliyat ihtiyacınız mı var? Karadeniz evden eve nakliyat hizmeti de sunan firmamız sizler için en uygun şehirler arası ev taşıma fiyatları sunacaktır.
  • İstanbul’dan Kars’a şehirler arası nakliyat çözümleri yine firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. En uygun şehirler arası nakliyat fiyatları ile evden eve nakliyat hizmeti almanız Doğu Anadolu bölgesi şehirlerimiz içinde geçerlidir.
  • İstanbul Mardin ev taşıma fiyatları arasında öne çıkan firmamız sizlerin bütçesini zorlamayacak fiyat politikasına sahiptir. Eroğlu Nakliyat olarak Güney Doğu Anadolu bölgesinde ki şehirlerimizden İstanbul’a ev taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemleri yorucu, yoğun ve emek gerektiren işlerdir. Taşınılan apartmanda veya taşınılmak istenilen apartmanda bazen asansörün eşya taşınması için kullanımına izin verilmemektedir. Hatta bazı durumlarda dar girişli, dar merdivenli apartmanlar bulunmaktadır. Bu apartmanlardan hem eşya çıkarmak hem de eşya indirmek oldukça zor olmaktadır.

Eroğlu Nakliyat olarak şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizde ilkel yöntemler yerine birçok yenilikçi yöntemleri kullanmaktayız. Seyyar asansörlü araçlarımızla birlikte, kaçıncı kat olursa olsun eşyaları güvenle taşımayı sağlamaktayız. Genel olarak büyük apartmanlarda yaşanan taşınma sorunlarını en gelişmiş teknolojik yöntem olan asansörlü nakliyat ile çözüme kavuşturmaktayız.

Fakat asansörlü taşımacılığın dahi kullanılamayacağı veya kullanımını engelleyen bazı durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bazı apartmanların önünde asansörlü aracın yeterince yaklaşabileceği alan bulunmayabilmektedir. Bazen ise eşyaların tümünün çıkarılabilmesini oldukça güçleştiren dar alanların olması nedeni ile asansörlü taşımacılık hizmeti kullanılmayabilmektedir.

Böyle durumlarda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile şehirler arası nakliyat için en uygun olan taşıma yöntemini belirleyerek bu yöntem ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler arası evden eve nakliyat da güvenin adresi olan Eroğlu evden eve nakliyat olarak sizlere sorunsuz, hasarsız ve güvenilir bir hizmet sunmayı vaat ediyoruz. üstelik tüm hizmetlerimizi en uygun fiyat politikası ile sunuyor ve sizlerin hem maddi hem de manevi olarak yorucu bu günlerinizi keyifli bir şekilde tamamlamak istiyoruz.

Eroğlu nakliyat olarak bu konuda müşteri tercihi haline geldik ve istenilen süre zarfında eşyaları yerine ulaştırdık. Müşteri memnuniyetimiz her zaman için şehirler arası evden eve nakliyat hizmet kalitemizin göstergesi olmuştur. İşinden gücünden geri kalmak istemeyen ve tatil planlarını ertelemek istemeyenler için kısa sürede ev taşıma çözümleri sunuyoruz.

Bu amaçla sunduğumuz en ucuz şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere telefon numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat politikamız verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin en ekonomik fiyatlar ile faydalanmasını sağlamaktadır. Bu amaçla sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde bunu en doğru ve net bir şekilde başarmaktayız.

Eşya miktarınız, İstanbul şehirler arası nakliyat mesafeniz şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için belirleyici olan en temel faktörlerdir. Bunlara erişimi ise ekspertiz hizmeti ile sağlamaktayız. Evinizdeki oda sasyısı tek başına eşya miktarını ve hizmet çeşitliliğini belirleyici olmamaktadır.

Bu nedenle ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm eşyalarınız gözle görülerek hesaplanmaktadır. Buna bağlı olarak ihtiyaç duyulan araç büyüklüğü dışında personel ihtiyacı ve şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları belirlenebilmektedir.

İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bizi arayın hemen sizi ziyarete gelelim!